Боснійські

Піраміди

містична подорож до секретів стародавніх цивілізацій,
задля активації вашої місії у цьому житті

експедиція до місця сили

Приєднуйтесь до команди свідомих лідерів, дослідників таємних знань і свідомих творців свого життя, щоб налагодити контакт з одним із найпотужніших і недооцінених місць високих вібрацій на цій планеті. Ви зможете повністю зарядитися, зняти напругу, відчути вібрації стародавніх цивілізацій, досягти вищих рівнів свідомості та глибше зануритися в розкриття свого повного потенціалу. 

15

43°58'37.0"N 18°10'34.7"E

комплекс пірамід

14

43°59'47.1"N 18°09'35.1"E

тунелі

12

44°27'16.3"N 18°10'32.2"E

кам'яні сфери

боснійська долина пірамід говорить нам, що є багато таємниць про стародавні цивілізації та нашу планету, які потрібно ще розкрити.

Піраміди вкриті ґрунтом, якому, за даними Державного інституту агропедології в Сараєво (Боснія-Герцеговина), 12 000-15 000 років. Радіовуглеве датування органічного матеріалу, знайденого на верхній частині бетонних блоків і під 3-футовим шаром бруду та глини, виконане Інститутом вуглецевого датування в Києві, Україна в серпні 2012 року, підтвердило, що будівництво там уже велося 24 800 +/- 200 багато років тому. Ці знахідки підтверджують, що боснійські піраміди також є найдавнішими відомими пірамідами на планеті.

Відкриття комплексу боснійських пірамід змінює наші знання про ранню історію Європи

На території розташована найбільша піраміда у світі — Боснійська піраміда Сонця — її висота понад 220 метрів набагато вища за Велику піраміду Єгипту (147 метрів).

експедиція включатиме

ТУНЕЛІ ЗЦІЛЕННЯ/ВІДНОВЛЕННЯ

Ранкове відвідування тунелів допоможе уникнути натовпу туристів і дасть вам шанс повністю відновити/підвищити свою енергію, та наладити зв’язок з вищими світами. Також є велика ймовірність організувати відвідування тунелів які закрити для туристів.

МІСЦЯ СИЛИ

У комплексі боснійських пірамід є кілька місць, які варто побачити/відчути: Піраміда Сонця, Місяця, Кохання, Голова Дракона, Курган і Храм Матері-Землі.

подорож ДО КАМ'ЯНИХ СФЕР

Всього за годину їзди від комплексу Пірамід є містичне місце, де можна знайти кам'яні сфери, які мають досить потужну енергетику. Існує багато різних теорій про те, звідки вони взялися, і ви зможете самі дізнатися, яка з них резонує найбільше.

З’ЄДНАННЯ З ЕНЕРГІЯМИ СТАРОДАВНЬОЇ ЦИВІЛІЗАЦІЇ

Потужна медитація (тренінг) в тунелях, яка допоможе вам зв’язатися з енергіями стародавньої цивілізації, щоб ви могли розширити свій світогляд і реалізувати свій повний потенціал.

МІСТИЧНА СИЛА РУН ТА СИМВОЛІВ

Пробудіть свої надздібності та доторкніться до стародавньої магії символів, щоб очистити/посилити/захистити свій енергетичний потік, щоб ви могли досягнути нового рівня в своєму житті.

найточніша орієнтація на космічну північ

з похибкою 0 градусів 0 хвилин 12 секунд

електромагнітний промінь, що проходить через вершину піраміди Сонця

Промінь безперервний, і його сила зростає, коли він рухається вгору та від піраміди. Це явище суперечить відомим законам фізики.

мережа підземних тунелів

мережа тунелів включає різні кімнати/камери і проходить загалом більше десяти миль

керамічні магаліти з цілющою силою

ідеальне місце для омолодження та регенерації організму

ваш гід

Дмитро

Я дослідник місць сили та вищих рівнів свідомості. Головним мотивом моєї роботи є розширення можливостей і підтримка свідомих підприємців, впливових інвесторів і бізнес-лідерів, щоб вони могли пробудитися у своїх справжніх силах і внести позитивні зміни. Мій досвід роботи в бізнесі та понад 15 років досліджень і практики різних модальностей енергетичних практик , шкіл містичного знання та духовних наук дають мені можливість пояснити езотеричні та метафізичні концепції простим для розуміння способом. Практичний підхід до енергетичної/магічної роботи призводить до відчутних довготривалих результатів.

Велика частина моєї роботи базується на новій духовній науці Інфосоматиці, Нумерології, стародавніх знаннях Козаків Характерників, магії рун/гліфів, а також багатьох інших сферах пробудження свідомості та медитаційних/енергетичних практиках.

 

онлайн зустріч
17е Березня, неділя, 2024
о 20:00 за києвом

Приєднуйтесь до онлайн зустрічі, щоб дізнатися про містичну подорож до комплексу боснійських пірамід, щоб відкрити мудрість і технології стародавніх цивілізацій.  

 

Join Zoom Meeting

https://us06web.zoom.us/j/2782431363?pwd=WEY1SWV2K0RtZjREcGUwRDNueXk5UT09

 

Meeting ID: 840 0332 4349

Passcode: 773570

 

or

 

Request a personal 30min intro call

основні моменти програми експедиції

Субота – Прибуття

Неділя – Ранкове відвідування Тунелів – Курган + Піраміда Сонця

Понеділок – Ранкове відвідування Тунелів – Піраміди Місяця з ночівлею на вершині

Вівторок – Піраміда кохання, Майстер-клас з активації рунної магії

Середа – Ранкові тунелі – Піраміда Дракона – Підключіться та активуйте свого внутрішнього дракона

Четвер – Подорож до Кам’яних Сфер, також відомих як “Яйця Дракона”, Майстерня магії рун

П’ятниця – Ранок у тунелях і День Сараєво

Субота – семінар «День інтеграції».

Неділя – Виїзд

 Дати та вартість експедиції Ви можете дізнатись особисто під час дзвінка

 

ПРИГОДИ

зовуть

запросіть ознайомчий дзвінок, щоб дізнатися всі деталі